MySOFT.cz

Novinky

Created: Wednesday, 22 June 2016 10:48 | Last Updated: Thursday, 26 January 2017 15:11 | Published: Wednesday, 22 June 2016 10:48
Written by Super User

Vážení návštěvníci,

od 21.6.2016 jsme plně přešli na zabezpečenou webovou komunikaci našich hlavních webů, na kterých se používají osobní údaje. Pod licenci LetsCrypt tak jsou naše weby plně zabezpečeny a komunikace mezi Vaším počítačem a našimi servery tak probíhá plně zabezpečeně. Z Vašeho pohledu se nic nemění a vše funguje i nadále stejně. Rozdíl je v tom, že komunikace je šifrována důvěryhodným certifikátem a nelze ji po cestě mezi Vámi a námi odposlechnout. Veškerá data jsou tak plně bezpečná a nelze Vám třeba podstrčit jiné stránky, nebo získat citlivá data.

Máme tímto způsobem zabezpečeny všechny naše weby, tedy ty, které přímo provozujeme a to včetně objednávkového a licenčního systému, nebo shopu. 

Co se týče zákaznických webů v rámci naší služby WebHostingu, velmi rádi Vám je bezplatně zabezpečíme. Stačí o to jen požádat naši zákaznickou podporu a my vše potřebné zařídíme.

Pevně věříme, že tímto krokem zajistíme spolehlivější a bezpečnější provoz našich webů a tím se napomůže větší bezpečnosti na internetu. 

Hezký den

MySOFT.cz

Category: /