Software and Web developement

Navigace

A A A

Hudební odbavovací systém nejen pro rádia

 

Objednávejte licenci pro až 5 počítačů od 1600Kč!

AKCE: Verzi LIGHT můžete objednat jen za 199Kč (místo 1200Kč)

Kompletní řešení

Odbavovací systém pro kompletní řízení, správu a odbavení provozu radiové stanice. Vývoj začal v roce 1998 a stále se na systému pracuje. Hlavním účelem systému původně bylo plynulé promixování songů, ale dnes je to balík několika rozsáhlých aplikací, kde hlavní jednotkou je ON-AIR modul, který odbavuje vysílání přesně podle pokynů z Dramaturgie, či od moderátora, nebo z automatického režimu. Systém obsahuje moduly, jako Archiv, Play List designer a další. Pomocí Play List Designeru lehce přesně naplánujete vysílání. RP své uplatnění nalezne všude tam, kde je nutné plynule a kontrolovatelně provozovat veřejnou zvukovou produkci (rádia, internetová rádia, obchody, haly, čerpací stanice apod). Funguje i na Windows XP!

Nová verze Radio Profesional 8

Nyní je již k dispozici verze RP8, která je zcela přelomová a posouvá hranice odbavovacích systémů. Nové možnosti a funkce si můžete vyzkoušet po stažení instalace.

Rozdíl mezi verzemi naleznete stažením tohoto PDF souboru.

Připojitelné Periferie

Systém RP je možno provozovat i s připojeným externím displejem (podsvícený), zobrazujícím hlavní údaje (nastavitelné). Dále je možné připojit i sadu tlačítek pro externí ovládání (např. pomocí výstupů z mixážního pultu apod.). K systému vyrábíme a dodáváme i zobrazovací ONAIR panely a relé jednotku. Tato zařízení plně spolupracují s klíčovými funkcemi RP. Systém RP je dvou-monitorový systém, kde druhý monitor slouží zprávařům.

Radio Profesional za Vás řídí, plánuje, míchá celé vysílání. Už nezapomenete odvysílat spot, už nikdy neuděláte žádnou chybu. Vaše rádio bude plně profesionální.

OSA / Intergram / SOZA / RRTV

Systém Radio Profesional podporuje automatické generování a zasílání reportů přesně podle standardů OSA/Intergram a slovenské SOZA. Systém plně podporuje i reporty na vyžádání ze strany Rady pro Rozhlasové a TV vysílání (RRTV) a jako jediný produkt podporuje i ONLINE komunikaci se službou TOPRadio.cz. Vaše vysílání je tak přesně podle standardů a zákonných pravidel.

Další náhledy systému: 
Tip: Kliknutím na obrázek se v novém okně zvětší.

Nasazení systému Radio Profesional v hospůdce v rukou DJe
Nasazení systému v hospůdce (DJ)

Nasazení systému Radio Profesional v GAMA Rádiu
Nasazení systému Radio Profesional v GAMA Rádiu (FM)

Více náhledů z provozů naleznete na stránce referencí systému Radio Profesional.

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 5339 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com