Software and Web developement

Navigace

A A A

Aktualizace

Informace ohledně aktualizace našich produktů

Všechny naše aplikace přímo v sobě obsahují aktualizační nástroj, pomocí kterého je možné produkt přes internet aktualizovat. Systém sám si stáhne potřebné aktuální komponenty a provede přechod na ně. Vždy u nás platí, že všechny novější verze si rozumí s daty verzí starších, takže se nemusíte bát aktualizaci provést. Pokud by nové funkce postrádali některé informace, systém se Vás na ně zeptá, případně si scházející data vytvoří sám v základním nastavení.

V aplikaci hledejte většinou v hlavní nabídce slovo "Aktualizace", nebo "UpDate". Také jde spustit ve složce aplikace ručně soubor Update.exe. Dále postupujte podle instrukcí na obrazovce.

Pokud byste potřebovali provést aktualizaci ručně, máte k dispozici archiv, ze kterého je možné jednotlivé soubory stahovat ručně. Toto se hodí například pro místa, kde není k dispozici internet a vy potřebujete data přenést třeba na flash disku. Rovněž se to hodí v systuaci, kdy Vám zabezpečení počítače nedovolí automatickou aktualizaci z programu. Doporučujeme stáhnout všechny soubory z dané složky aplikace a nahradit je (přepsat) v cílovém PC v instalační složce.

Vždy si předem původní data zálohujte pro každý případ!

Tento archiv naleznete kliknutím zde

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 12657 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com