Software and Web developement

Navigace

A A A

PC Locker

Zabezpečení počítačů (internetové kavárny, školy, domácnost)

Stáhnout / Download

Snížili jsme cenu! Systém je možné pořídit za 499Kč (1x ADMIN, 5xCLIENT), nebo rozšířit za 149Kč (1xADMIN, nebo 1xCLIENT)!

Systém pro řízení přístupu k PC. Vhodný pro domácnosti, kde je potřeba omezit přístup osob na dané PC, například jen na určitou dobu denně. Systém je vhodný i pro internetové kavárny a podobná místa, kde je potřeba časově omezit přístup k PC.

Obzvláště se tento systém hodí pro rodiče, které chtějí dětem povolit například denně jen jednu hodinu na PC. Systém se tak o ohlídání PC postará i v nepřítomnosti rodičů.

PC Locker je rozdělen na dvě části (ADMIN a CLIENT). Pomocí jedné je možno odděleně generovat přístupové kódy k PC a nastavovat jim práva.

Ke kódu je možno přiřadit nejen časovou platnost, zda má být kód pouze jednorázový, nebo denní, ale zároveň je možno nastavit omezení PC, jako například zákaz plochy, ovládacích panelů a jiných kritických částí PC. K dispozici k omezení máte v podstatě všechny možnosti, které operační systém umožňuje.

Lze zakázat i běh konkrétních aplikací. Taková aplikace je při spuštění ihned ukončena a systém oznámí varování. V případě opakování zablokuje uživateli přístup do zásahu adminem.

PC Locker je zabezpečen proti obejití uživatelem. V případě nepodařených pokusů o přihlášení, nebo obejití systému umí správce upozornit.

V internetových kavárnách nalezne tento systém velmi dobré uplatnění, jelikož umožňuje přístup uživatelů k PC i bez nutnosti fyzické přítomnosti obsluhy (pokud uživatel má svůj kód). Toto řešení uplatní nejen internetové kavárny, ale i školy, firmy a jiná místa, kde je nutno řízeně omezit přístup k PC. Výborné využití veřejně přístupného PC je například v barech, kdy obsluha prodá kupon s kódem jako běžné zboží na baru a dále se o nic nemusí starat. Zákazník si může například zakoupit hodinový, nebo i jinak časově platný kód, včetně permanentky (například denně dvě hodiny s nastavenou platností do určitého data apod). Fantazii se meze nekladou. Toto řešení je ideální pro bary, internetové kavárny, LAN párty a další podobná místa.

V síťovém režimu je možno jeden kód použít na více PC (uživatel si může sám vybrat, které PC použije), vždy bude mít k dispozici čas a práva taková, jaká odpovídají jeho kódu.

 

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 9682 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com