MySOFT.cz

Pokladníček

Created: Sunday, 29 January 2017 19:55 | Last Updated: Wednesday, 04 October 2017 13:34 | Published: Sunday, 29 January 2017 19:55
Written by Super User

Pokladníček

Nejjednodušší EET pokladna pro každého

Jen za 299Kč! Bez měsíčních poplatků.

Stáhnout / Download

Pokladníček je velmi jednoduchá aplikace, která nepotřebuje sklad. Napojíte si ji na Elektronickou evidenci tržeb a můžete rovnou prodávat.

Zadáte každou prodávanou položku přímo, bez nutnosti vést sklad, zadáte cenu a zvolíte sazbu DPH. Ihned je vystaven a vytištěn doklad s FIK a BKP kódem a tím je splněna zákonná povinnost evidovat tržby. Zadáním názvů položek splníte i povinnost uvedení označení zboží, kterou vyžaduje Česká Obchodní Inspekce (ČOI).

Nic složitého, jde o velmi jednoduché řešení, které splní Vaši povinnost evidovat a přitom Vás nezatíží ani finančně, ani Vás nezatíží složitým zaučováním se systémem.

U nás nevybíráme žádné měsíční poplatky, nenutíme Vás zbytečně kupovat zařízení, ani Vám nevnucujeme nic dalšího. Lze použít jakékoliv PC s Windows, nebo Linuxem. Licencování u nás je roční a na jednu licenci máte k dispozici až pět aktivací.

Nově (od 1.7.2017) Pokladníček obsahuje i obrazovku s možností definice až 25ti nejběžnějších položek, které tak lze prodávat pomocí rychlé volby klikem na tlačítko zboží.

Další náhledy z nastavení:

 

 

Category: /