Software and Web developement

Navigace

A A A

E-Mailer

Jednoduché odesílání hromadných e-mailů

Stáhnout / DownloadObjednávejte jen za 350,-Kč

E-Mailer je aplikace, která Vám kompletně zajišťuje Vaši hromadnou komunikaci s klienty. Zajišťuje odesílání personalizovaných zpráv (na e-mail, ICQ, MSN, nebo SMS). Zároveň se stará o automatizovanou správu seznamů adres. Uživatelé se mohou sami libovolně přihlašovat, nebo odhlašovat třeba pomocí webu, nebo e-mailu (příkazy v Subjektu). Pro technické řešení nás kontaktujte. Každá zpráva se odesílá samostatně, takže příjemci se nevidí. Zprávy se jednotlivě generují, proto mohou být zcela unikátní na základě podmínek, které se nadefinují v šabloně. Můžete tak pomocí E-Maileru třeba odesílat výpisu z uživatelského účtu, nebo informace, které jsou závislé na určitých podmínkách.

Informace o plné verzi:

Plná verze ovládá všechny funkce ze shareware verze, navíc obsahuje více možností personalizace při generování e-mailové zprávy pro příjemce dle různých kritérií. Je možné například všem příjemcům, kteří v e-mailové adrese obsahují určitý text (např. @mysoft.cz) přidat do zprávy konkrétní řádek, dále je možné vkládat více automatických prvků (datum, e-mailovou adresu příjemce, a další, nastavitelné prvky). Je možné nahrazovat v textu určitý slovní text konkrétním jiným textem, dále je možné nechat spustit skript na jakékoliv URL adrese a výslednou stránku vložit do zprávy (což lze použít například při generování výpisů z uživatelského účtu apod). V plné verzi lze nastavit všechny detaily potřebné pro generování hlavičky e-mailu. V plné verzi se do zprávy nepřikládá náš reklamní řádek.

E-Mailer je automatizovaný systém, sloužící k hromadnému odesílání e-mailových, SMS a ICQ zpráv. 

Systém je určen k odesílání e-mailových zpráv na skupinu adres (formáty TXT, SMS, ICQ a EAD). Každou zprávu lze nastavit dle daných kritérií. Systém umí do zprávy vložit i individuální e-mailovou adresu příjemce, hlavičku, patičku, podpis, subjekt a body do každé zprávy samostatně. Každá zpráva se tak může stát zcela jinou a personalizovanou na konkrétního příjemce.

Program není určen k odesílání spamu! Odesílejte tedy pouze vyžádanou poštu!

Systém generuje kompletní hlavičku a podporuje HTML. Pomocí HTML můžete své zprávy obohatit o formátovaný text, tabulky, obrázky (se vzdáleným voláním souboru obrázku) apod. Podporujeme i nové standardy pro odeslání zpráv (ALT-BODY atd).

Jediným omezením SHAREWARE verze je vkládání jednoho našeho reklamního řádku na začátek každé zprávy. V plné verzi z programu zmizí veškerá reklama.

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 8751 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com