Software and Web developement

Navigace

A A A

Zprostředkujte licenci a získejte 15 až 40% z ceny licence

Pokud například domluvíte blízké hospůdce kvalitní pokladní software od nás, nejen, že jim pomůžete, ale získáte 15 až 40% z ceny licence jako provizi!

 

Musí jít však skutečně o zprostředkování (tedy objednávku neprovádí koncový zákazník, ale zprostředkovatel).

Pro obchodní firmy s aktivním prodejem je vhodné zařadit naše produkty do vlastní nabídky. Náš dealerský a provizní systém je velmi výhodný pro obě strany. Zde uvádíme bližší informace o principu spolupráce formou prodeje třetí stranou.

PROVIZE:

1 licence bez provize (obvykle jde o koncového klienta s přímou objednávkou, je-li potvrzeno, že jde opravdu o zprostředkování, lze domluvit individuální provizi)

2-10 licence provize 15%

11-20 licence provize 20%

21-30 licence provize 30%

31 a více provize 40%

Objednávky můžete zadávat pomocí tohoto formuláře

Systém sleduje počet licencí za posledních 365dní, na jejich základě u nové zakázky vždy spočítá aktuální provizi. Lze tak u nás získat až zajímavých 40%, což je myslím velmi zajímavé. Naše produkty se prodávají v podstatě úplně sami, jelikož jde o velmi kvalitní a vyhledávaný software, který je navíc za velmi lidových cenových podmínek.

DOBA TRVÁNÍ LICENCE:

Některé naše produkty mají licenci trvalou, některé mají časovou (obvykle roční a více). U časových licencí Vám náleží doživotně i provize za každé další případné prodloužení klientem. Nejstarší klient je s námi od roku 1997, velmi rádi prodlužují. Vzhledem k tomuto zvýhodnění se tak i bez další práce může provizní částka v průběhu let mnohonásobně navyšovat, aniž by obchodník musel cokoliv dělat. Opakovanou provizi (prodlužovací) nenabízíme standardně, je určena pro hlubší spolupráci na základě smlouvy.

DEALERSKÁ SPOLUPRÁCE (RESELLER):

Při uzavření smlouvy je možné dodat Vám i OEM aktivace (tj. předaktivované licence) k volnému prodeji. Provize se vyplácejí zpětně po zaúčtování platby zákazníka, ze které je následně odeslána jednou měsíčně na Vámi zvolený účet. Obvyklé stržení z licenčního poplatku je u nás nepovoleno. Mimo OEM licencí by měla vždy probíhat platba za licence na náš účet (klidně s meziplatbou přes Váš účet) ještě před aktivací licence, proto doporučuji neprotahovat platby, jinak hrozí zdržení dodání licenčních údajů zákazníkovi po provedení jeho úhrady.

LICENCE A AKTIVACE:

Co se licencí týče, máme dva pojmy, které plynou z charakteru našeho unikátního licencování (každá instalace je unikátní i když se používá jediný instalační program). Máme licence a aktivace. Úhradou licenčního poplatku se aktivuje zákaznická licence, na které má zákazník možnost si sám nechat vygenerovat až pět aktivací. Až na základě zadání unikátního čísla po instalaci/spuštění aplikace se vygenerují koncové aktivační údaje. Nutnost propojení s naším licenčním systémem je tedy nutná, jelikož zákazník může časem reinstalovat třeba PC, nebo bude potřebovat aktivovat další PC a bude opět potřebovat klíče.

TYPY LICENCÍ:

Malé aplikace mají pouze zkušební a plnou (aktivovanou) verzi. Větší a TOP systémy máme rozděleny do čtyř variant (LIGHT, NORMAL, DELUXE a FULL) a demoverze. Stačí jediná instalace, až aktivací se zvolí konkrétní varianta podle zadaných parametrů klíče. Obvykle jde o určité omezení počtu záznamů, nebo zamčení některých top funkcí. Na webu jsou konkrétní rozdíly vidět v PDF souborech ke stažení u každého takového produktu. Na rozdíl od drtivé většiny produktů konkurence, u nás jsou demoverze časově neomezené. Mají omezení pouze v počtu záznamů a mají zamčené některé funkce. Obvykle necháváme ale úplně odemčené nastavovací ("krmící") funkce, které slouží k přípravě produktu před aktivací (například sklad u systému Bar a Restaurace). Takové funkce nikdy neomezujeme a zákazník tak má neomezeně dlouho času na přípravu systému podle své vlastní potřeby. Toto naši zákazníci velmi oceňují.

CENY LICENCÍ:

Produkty si můžete libovolně nacenit, ale rozhodně doporučujeme držet ceny stejné, jako u nás. Pokud si cenu navýšíte a produkt prodáte, je rozdíl v ceně samozřejmě Váš, provize se počítá z našich ceníkových hodnot. Pokud však produkt (třeba akčně, nebo kuponem) podceníte na nižší částku, rozdíl opět nesete přímo Vy. Občas sami máme akce, kdy je cena licencí níže, než je ceníková. Asi tak dvakrát do roka měníme ceník (některé produkty jsou sezonního charakteru, který to vyžaduje). O změnách cen Vás můžeme informovat, případně lze Váš systém propojit s naším ONLINE API, které Vám vždy poskytne aktuální ceny. Změny v cenách jsou ale spíše v řádu stokorun. Vždy sledujte aktuální ceník na webu.

AKCE:

Budete-li mít například nějakou sezonní akci na určitý typ produktu, velmi rádi se k Vám připojíme a dle možností upravíme buďto ceny, nebo jiná zvýhodnění zákazníka dle charakteru Vaší akce. Na podrobnostech se jistě domluvíme a podobné aktivity vítáme.

MARKETINGOVÁ PODPORA PRODUKTŮ:

Všechny naše produkty náležitě podporujeme aktivní formou prezentace například v síti internetových rádií (pod projektem www.topradio.cz sdružujícím desítky takových rádií nejen v ČR). Pokud se rozhodnete na vlastních webech a newsletterech aktivně podporovat i naše produkty, velmi rádi Vám vytvoříme rozhlasový spot a zařadíme jej do vysílání partnerských rádií, nebo sítě TopRadio.cz - proti barterem.

UŽIVATELSKÁ A ZÁKAZNICKÁ PODPORA:

Naši dealeři mají v rámci zákaznické podpory starost o klienta pouze v době před provedením platby a první aktivace. Poté se již o zákazníka a jeho zákaznický účet plně postaráme my. Co se týče uživatelské podpory, dealer nemá žádnou povinnost se v tomto o zákazníka starat (ovšem správný obchodník produkty zná a podporuje i jejich technickou stránku - o svého klienta se stará). Zde přebíráme úlohy podpory plně my a to i na uživatele demoverzí. Máme telefonickou podporu (vč. VoIP), podporu e-mailem, chat. Naši operátoři se i připojují na zákaznická PC dálkově a jsou ochotni krok za krokem zákazníkovy zodpovědět všechny dotazy. Od září zavádíme podporu NONSTOP. Disponujeme vlastním call center, které je schopno vyřídit až 255 hovorů současně na dvacet operátorů ve špičce (ostatní hovory jsou ve frontě, nebo jsou směrovány na automatický hlasový systém, který dokáže pomoci ve většině častých případů).

Co musíte splnit, abyste mohli zprostředkovat licence?

My si neklademe žádné podmínky. Zprostředkování může provést naprosto kdokoliv, kdo není koncovým zákazníkem. Co se týče živnostenského listu, není potřeba, pokud je příjem z provizí na úrovni brigád (tedy do 4 999Kč/měsíčně). V takovém případě s Vámi rádi uzavřeme smlouvu o zprostředkování, nebo Dohodu o provedení práce. Do této hodnoty pak nemusíte platit zdravotní, ani sociální pojištění. Daň z příjmu si přiznává a odvádí každý sám, v tomto nijak nefigurujeme. Vyplatíme celou náležící provizi, ze které nic nestrháváme. Máte ji zaslouženou, je tedy Vaše.

Máte-li zájem o spolupráci s námi, kontaktujte nás.

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 5049 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com